Vista Ultimate Theme

Vista Ultimate Theme

Vista na Twoim BlackBerry

Zalety

  • Stylowa tapeta
  • Ładny wygląd menu

Wady

  • Mało starannie narysowane ikony

Dobry
7

Vista Ultimate Theme to darmowa kompozycja graficzna dla Twojego terminalu BlackBerry. Od teraz będzie on przypomniał z wyglądu Windows Vista. Jeśli lubisz dobrze wykonane tematy na telefon, pobierz Vista Ultimate Theme.

Windows Vista nie był najlepiej przyjętym systemem operacyjnym Microsoftu. Delikatnie mówiąc. Vista Ultimate Theme wprowadza jednak do Twojego BlackBerry tylko zmiany w wyglądzie, a nie szybkości działania systemu, więc nie należy się obawiać.

Vista Ultimate Theme podmienia standardową tapetę. Nowa utrzymana jest w ciemnych barwach, z delikatnym dodatkiem niebieskiego i zielonego koloru. Wygląda to bardzo stylowo i profesjonalnie, na ekranie BlackBerry. Ciemne barwy pomagają skupić wzrok i nie rażą zbyt jasnym podświetleniem. Oprócz tapety zmieniają się ikony skrótów na ekranie głównym oraz w menu Twojego BlackBerry. Szkoda tylko, że ich krawędzie nie są zbyt wyraźne.

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem Windows Vista, pobierz Vista Ultimate Theme. Twój terminal BlackBerry nabierze ciemnego, wytrawnego wyglądu. Nie musisz nikomu mówić, że to Vista.

Vista Ultimate Theme

Download

Vista Ultimate Theme

Opinie użytkowników o Vista Ultimate Theme

Sponsorowany×
Los Secretos De Corea Del Nort..HDTV 1080p AC3 5.1 | Schokoladenfondues | Signature vp – Handwritten font