Season 2 Episode 16 Suicide Squad | band baja hai band bajega song, | Samaa News
Sid Meier's Railroad Tycoon

Sid Meier's Railroad Tycoon 1.0.12

Stoi w Blackberry lokomotywa

Zalety

  • Rozbudowana symulacja
  • Rozrywka na długie godziny

Wady

  • Malutkie szczegóły męczą oczy

Bardzo dobry
8

Sid Meier's Railroad Tycoon to gra symulująca budowę kolejowego koncernu. Jeśli za młodu pasjonowała Cię kolejka elektryczna, a parowozy wzbudzają Twój zachwyt, ta gra zajmie Ci długie godziny.

Twoim celem w grze Sid Meier's Railroad Tycoon jest, tak samo jak w wersji na PC, budowa kolejowego imperium. Musisz rozbudować sieć połączeń między miastami, zaspokajając ich rosnące potrzeby.

To trudne zadanie, a Sid Meier's Railroad Tycoon nie należy również do gier prostych w obsłudze. Na szczęście pierwszy poziom gry to samouczek. Dowiadujemy się z niego jak budować linie kolejowe, łączyć miasta, grać na giełdzie i oczywiście kupować pociągi i ustalać rozkłady połączeń. Jeśli kochasz kolej, z pewnością szybko zrozumiesz zasady rządzące w Sid Meier's Railroad Tycoon.

Grafika wSid Meier's Railroad Tycoon jest bardzo szczegółowa, co w tym wypadku jest wadą. Niewielkie detale sprawiają, że wpatrując się w swoją jeżynkę marzysz o lupie. Z drugiej strony malutkie pociągi kursujące po ekranie wyglądają całkiem nieźle. Warstwa dźwiękowa gry nie pozostawia wiele do życzenia.

Jeśli ogarniesz skomplikowane zasady rządzące kolejowymi szlakami Sid Meier's Railroad Tycoon, pewnie polubisz tą grę. Uważaj, długa rozgrywka może nadwyrężyć baterie BlackBerry.

Najczęściej pobierane Strategiczne na blackberry

Więcej
Sid Meier's Railroad Tycoon

Download

Sid Meier's Railroad Tycoon 1.0.12

Opinie użytkowników o Sid Meier's Railroad Tycoon

Sponsorowany×