Pou

Pou 1.4.53

Wyhoduj własnego stwora na iPhone i iPad

Pou to ciekawa gra na iPhone i iPad, w której Twoim zadaniem będzie dbanie o sympatycznego potworka. Trzeba pamiętać by go nakarmić, umyć, posprzątać po nim i zadbać by się za bardzo nie nudził. Mechanizm gry najbardziej przypomina Tamagotchi.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta i czytelna grafika
  • Wiele gier w które można zagrać Pou
  • Opcje zmiany wyglądu Pou

Wady

  • Gra tylko dla cierpliwych!

Bardzo dobry
8

Pou to ciekawa gra na iPhone i iPad, w której Twoim zadaniem będzie dbanie o sympatycznego potworka. Trzeba pamiętać by go nakarmić, umyć, posprzątać po nim i zadbać by się za bardzo nie nudził. Mechanizm gry najbardziej przypomina Tamagotchi.

Funkcje


W Pou do dyspozycji mamy wiele urozmaiceń, dzięki którym gra może nas wciągnąć na dobre. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że nie musimy mieć ciągle otwartej aplikacji. Wystarczy raz na jakiś czas wyjąć telefon z kieszeni i sprawdzić jak sobie radzi nasz mały koleżka.

Na co dzień Twój Pou może przebywać w kilku pokojach: kuchni, laboratorium, pokoju zabaw i sypialni. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania naszemu podopiecznemu innego rodzaju aktywność. W kuchni można go poczęstować owocami czy sushi. W laboratorium umyjemy go i wyleczymy gdy będzie chory. W pokoju zabaw możemy pobawić się z nim piłką lub zagrać w jedną z wielu innych gier, a przy okazji zdobyć monety niezbędne przy zakupach. W sypialni nasz Pou odpocznie i odzyska siły po pełnym wrażeń dniu.

Monety zebrane podczas gier i wykonywania różnych zadań mogą posłużyć do zmiany wyglądu Pou lub udekorowania jego pokojów. Nasz stwór może dostać od nas wąsy, okulary, nowy kolor oczu lub zmienić tapetę w jednym z pokojów. Niektóre z gier w środku gry Pou są całkiem ciekawe, inne raczej nie wciągną Was na długo. Chyba, że naprawdę potrzebujecie zdobyć kilka monet...

Nawigacja

Sterowanie w Pou jest bardzo proste. Odpowiednie przyciski odpowiadające za dane aktywności rozlokowane są wokół postaci sympatycznego stworka. Na górze ekranu znajdziemy nasze punkty oraz ikonki odpowiadające za stan zdrowia, aktywności i głodu Pou. Klikając na strzałki możemy zmieniać pokoje, w których na Pou czekają nowe aktywności. Jeżeli chodzi o wewnętrzne gry, to oczywiście sterujemy Pou za pomocą dotyku.

Wygląd i działanie

Pou ma bardzo prostą grafikę, która niczym się nie wyróżnia. Twórcy gry postawili na prostotę i minimalizm. Pou utrzymana jest w rysunkowej stylistyce. Nie znaczy to jednak, że gra jest niedopracowana. Wręcz przeciwnie, wszystkie elementy grafiki do siebie pasują, a gra działa stabilnie i płynnie.

Opinia

Gra Pou to ciekawa, dosyć urozmaicona gra, ale nie jest ona skierowana do wszystkich. Jeśli szukasz bardziej dynamicznych, rozbudowanych i intensywnych gier poszukaj jej tutaj: gry na iPhone i iPad. Jeśli podoba Ci się koncepcja Tamagotchi - pobierz grę Pou na iPhone i iPad!

Opinie użytkowników o Pou

Sponsorowany×
Drives, Storage & Blank Media | My Neighbor, Charles | Werwolf wider Willen Werwolf wider Willen (2010) Familie, Fantasy, Horror, TV-FilmSeit dem Tod ihrer Mutter muss Jordan Sands sich um ihren Vater David und ihren jüngeren Bruder Hunter kümmern. Aufgrund finanzieller Probleme ziehen sie auf die Burg von Dragomir Vukovic in Wolfsberg, Rumänien, die sie geerbt haben. Als sie dort ankommen, werden sie schon von der geheimnisvollen Madame Varcolac erwartet. Durch einen Laborunfall verwandelt sich Jordan in einen Werwolf. Jordan ist fortan dunkel, behaart und für andere gefährlich. Dies verwirrt ihren Verehrer Goran, der ein junger, attraktiver Metzger ist, sehr. Jordan muss schnell einen Weg finden, um wieder sie selbst zu sein. Jedoch kommt sie dabei auch der fiesen Paulina in den Weg.