Family Guy S14E20 720p HDTV x264-AVS[rartv] | Cromartie High School (25) | Hardcase And Fist
PhotoFunia

PhotoFunia 1.3.6

Zrób efektowne fotomontaże za pomocą BlackBerry

Zalety

  • Ciekawe efekty fotomontażu
  • Bardzo dużo śmiesznych obrazków do wyboru

Wady

  • Wolno działa i często się zacina

Dobry
7

Photofunia to aplikacja na BlackBerry, za pomocą której przerobisz zdjęcie swojej twarzy w śmieszny i niecodzienny sposób. Jeśli lubisz bawić się fotografią i szukasz programu o dużej liczbie filtrów, wypróbuj Photofunia!

Program oferuje kilkaset fascynujących efektów podzielonych na kategorie. Zdecydowanie najciekawsze są te umożliwiające fotomontaże. Dzięki nim możesz umieścić swój wizerunek na plakatach reklamowych, w kolorowym magazynie, telewizji lub... na koszulce Angeliny Jolie.

Obsługa aplikacji Photofunia na BlackBerry jest stosunkowo prosta. Wystarczy wybrać jeden z filtrów, a następnie dodać zdjęcie zapisane w telefonie lub wykonane kamerą.

Jedynym mankamentem programu jest jego wolne działanie. Photofunia wykonuje fotomontaże z wykorzystaniem łącza internetowego. Często zacina się i ładuje gotowe obrazki z opóźnieniem. Mimo to, warto cierpliwie czekać, gdyż aplikacja Photofunia zapewnia dużą dawkę śmiechu i zabawy!

Jeśli zamiast fotomontażu potrzebujesz wykonać retusz zdjęcia i przerobić jego kolory, wypróbuj inne polecane przez nas programy, takie jak Photo Editor Ultimate lub edytor online Pixlr-o-matic.

Najczęściej pobierane Fotografia na blackberry

Więcej
PhotoFunia

Download

PhotoFunia 1.3.6

Opinie użytkowników o PhotoFunia

Sponsorowany×