Nimbuzz

Nimbuzz

Czatuj za darmo ze swojego urządzenia z systemem Windows Phone

Nimbuzz dla systemu Windows Phone pozwoli ci na zaoszczędzenie pieniędzy na SMS-ach i opłatach za połączenia. Umożliwi też darmowe czatowanie z przyjaciółmi poprzez komunikator lub VOIP.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kompleksowe rozwiązanie dla wielu popularnych komunikatorów
  • Atrakcyjny wygląd
  • Dzielenie się zdjęciami
  • Możliwość wykonywania rozmów poprzez bramkę VOIP i nagrywanie wiadomości głosowych

Wady

  • Mniej funkcji niż w WhatsAppie

Dobry
7

Nimbuzz dla systemu Windows Phone pozwoli ci na zaoszczędzenie pieniędzy na SMS-ach i opłatach za połączenia. Umożliwi też darmowe czatowanie z przyjaciółmi poprzez komunikator lub VOIP.

Wysyłaj wiadomości tekstowe za darmo

The Nimbuzz prezentuje całkiem atrakcyjny interfejs użytkownika, poprzez który możesz czatować ze swoimi kontaktami przez Google Talka lub Facebook Messengera.

Możesz również wymieniać wiadomości tekstowe za darmo oraz wysyłać i otrzymywać zdjęcia lub pliki dźwiękowe. Opcje tego programu nie są jednak tak obszerne jak w WhatsAppie, który pozwala ci podzielić się także swoją lokalizacją oraz filmami wideo.

Kolejną opcją, którą oferuje Nimbuzz, jest możliwość rozmowy poprzez bramkę VOIP z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Może się to odbyć w formie zarówno czatu grupowego, jak i losowej rozmowy z obcym użytkownikiem, który także korzysta z tej aplikacji.

Masz także możliwość edycji swojego profilu i dodania aktualnego statusu czy też sprawdzenia historii swoich konwersacji. Nimbuzz pozwala także na dodawanie ulubionych kontaktów w celu szybkiego porozumienia się z najlepszymi znajomymi.

Prosty i atrakcyjny

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Nimbuzz, wystarczy że przejdziesz prostą rejestrację i dodasz swoje konto z dowolnego portalu społecznościowego. Wtedy wszystkie kontakty zostaną automatycznie zaimportowane do aplikacji.

Nimbuzz oferuje bardzo atrakcyjny interfejs użytkownika pozwalający na przełączanie się bez trudu pomiędzy konwersacjami poprzez przesuwanie ekranu palcem. Aby rozpocząć rozmowę wystarczy nacisnąć kontakt, a wyświetli się okienko czatu.

Dobra aplikacja do rozmowy

Nimbuzz dostarczy ci prosty i szybki sposób na czatowanie z twoimi kontaktami za darmo, także poprzez komunikator lub czat głosowy.

W ostatniej wersji aplikacji znajdziesz kilka nowych funkcji: uproszczony interfejs użytkownika, emotikonki, wsparcie dla ciemnego i jasnego tematu interfejsu, możliwość nagrywania i dzielenia się plikami audio ze znajomymi, ulepszone czatowanie oraz szybki dostęp do Private Chats (prywatnych czatów). Aplikacja oferuje także ogólną optymalizację, czyli poprawę stabilności, ilości zużywanej pamięci, możliwości podłączenia oraz szybkości.

Zmiany

  • W ostatniej wersji aplikacji znajdziesz kilka nowych funkcji: uproszczony interfejs użytkownika, emotikonki, wsparcie dla ciemnego i jasnego tematu interfejsu, możliwość nagrywania i dzielenia się plikami audio ze znajomymi, ulepszone czatowanie oraz szybki dostęp do Private Chats (prywatnych czatów). Aplikacja oferuje także ogólną optymalizację, czyli poprawę stabilności, ilości zużywanej pamięci, możliwości podłączenia oraz szybkości.

Opinie użytkowników o Nimbuzz

Sponsorowany×
Most popular | Girlfriend 19 | Los logros de Evo Parte 4