Killego

Killego

Zabójcze klocki Lego

Zalety

  • Ciekawy pomysł i wykonanie
  • Kilka chwil beztroskiej rozrywki gwarantowane

Wady

  • Może szybko się znudzić
  • Nie możemy sami zwiedzać labiryntu

Bardzo dobry
8

Killego to prosta i darmowa strzelanka online. Tym co ją wyróżnia na tle wielu podobnych jest fakt, że strzelamy do ludzików lego.

Killego to prosta strzelanka. Wędrujemy przez labirynt i strzelamy do napotkanych złych kolesi. Niby nic takiego, ale gra powoduje głupi uśmieszek zadowolenia na naszej twarzy. Dlaczego? Przemieszczamy się przez labirynt z klocków lego a naszymi przeciwnikami są ludziki zbudowane z tychże klocków. Przyjemny efekt rozbawienia może nie trwać zbyt długo, ale i tak zapewni nam gra kilka chwil bezstresowej rozrywki.

Rozgrywka w Killego jest bardzo uproszczona, nawet nie możemy samodzielnie wybierać kierunku zwiedzania labiryntu, tylko jesteśmy prowadzeni przez kamerę. W magazynku mamy tylko 10 naboi więc musimy często pamiętać o przeładowaniu (spacją mości panowie, spacją). Najskuteczniejszym sposobem na wyeliminowanie wrogiego ludzika jest strzał w głowę. Rozlewu krwi tu nie doświadczymy, co najwyżej będziemy świadkami dramatycznego odpadnięcia jednego plastykowego elementu od ich reszty.

Killego to ciekawie zrealizowana pomysłowa strzelanka. Idealnie nadaje się, kiedy potrzebujemy odstresować się w kilka chwil.

Killego

Wypróbuj

Killego

Opinie użytkowników o Killego

Sponsorowany×
final fantasy | A la poursuite de la lance sacrée DVDRIP VF | Mobile Suit Gundam 00