Dream League Soccer APK 2.07 | Eps2 Butterfly | Beat Bugs S01E07 720p WEB x264-MEMENTO [eztv]
Guns'n'Glory

Guns'n'Glory Free 1.0.4

Ostra strzelanina na Dzikim Zachodzie

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Odwrócone role: gracz wciela się w bandytów

Wady

  • Tylko dla fanów gier Tower Defence

Dobry
7

Guns'n'Glory to darmowa gra typu Tower Defence, na BlackBerry. Osadzona jest na Dzikim Zachodzie, który znamy z oglądanych w dzieciństwie westernów. Twoim zadaniem, jako herszta bandy zdemoralizowanych desperados, będzie uniemożliwienie gringos przejście przez Twoją ziemię.

W Guns'n'Glory na BlackBerry dowodzisz grupą bandytów, strzegących przejść i kanionów, którymi podróżują osadnicy. Twoim zadaniem jest powstrzymanie ich napływu. Do dyspozycji masz kilka rodzajów broni - strzelby, dynamit, strzały oraz armaty.

Zasady Guns'n'Glory są proste: musisz obsadzić swoimi ludźmi pozycje w taki sposób, aby bez problemu poradzili sobie z intruzami. Jeśli choć jeden z osadników umknie przed Twoimi ludźmi, z pewnością powiadomi szeryfa. To oznacza dla Ciebie jedno - odsiadkę!

Guns'n'Glory posiada bardzo ładną, komiksową i kolorową grafikę. Świetnym uzupełnieniem jest zabawna oprawa dźwiękowa. Sterowanie nie jest trudne, musimy jedynie mieć na oku całą mapę i umieć zarządzać dosyć duża bandą.

Za zrabowane pieniądze możesz zatrudnić nowych rzezimieszków, z którymi do przejścia jest 40 map o trzech różnych poziomach trudności. Guns'n'Glory jest darmowa, więc jej pobranie nic nie kosztuje. Jeśli od małego dziecka chciałeś zwiedzić Dziki Zachód, masz ku temu okazję!

Najczęściej pobierane Akcji na blackberry

Więcej
Guns'n'Glory

Download

Guns'n'Glory Free 1.0.4

Opinie użytkowników o Guns'n'Glory

Sponsorowany×